Sunday , July 5 2020
Lajmi i fundit

Lëvizja “Rezisto”: NA FALNI, NUK VIJMË TË DIELËN NË ULQIN

Odupri seNga lëvizja “Rezisto” dje u paralajmërua se karvani i tyre, të dielën në mes qyteteve të tjera, do të vizitojë edhe Ulqinin.

Por, të shtunën nga kjo lëvizje deklaruan se nuk do të jenë të dielën në Ranë.

“I kërkojmë falje qytetarëve të Tivarit dhe të Ulqinit për arsye se nuk do të vizitojmë qytetet e tyre të dielën, siç është paralajmëruar paraprakisht. Do të vijmë në Ulqin dhe në Tivar në karvanin e ardhshëm, në ditët e ardhshme, për çfarë do të ju njoftojmë në kohë”, deklaruan nga Lëvizja “Rezisto”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top