Wednesday , June 3 2020
Lajmi i fundit

Libraria Arti: LIBRAT MË TË SHITUR NË TREMUJORIN E PARË TË 2014

Librat më të shitur të Librarisë ARTI në Ulqin në periudhën kohore prej 1 janarit deri më 31 mars 2014:

  1. Harapët e Ulqinit – Ali Llunji
  2. Vinnie dhe Pooh – A.A. Milne
  3. Urlaub in Ulqini – Alfred Wollner
  4. Pema e Jeniçerve – Jason Goodwin
  5. Receta për njerëzit që dua – Arbana Osmani
  6. Koncert në fund të dimërit – Ismail Kadare
  7. Ulqini dhe Tivari mes krishterimit dhe islamit – Hajredin Muja
  8. Detaria e Ulqinit – Maksut Haxhibrahimi
  9. Ulqin, ti Kala – Hajro Ulqinaku
  10. Masakra e Tivarit – Uran Butka

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top