Monday , July 13 2020
Lajmi i fundit

Libri i ri: „MULLIRI I ERËS“ I DR. KARAMANAGES

GanI KaramanagaKëto ditë nga shtypi libri „Mulliri i erës“ i dr. Gani Karamanagës.

Libri i nëntë me radhë u botua në gjuhën shqipe dhe malazeze dhe i dedikohet emigrantëve nga Ulqini.

Pritet që përurimi i këtij libri të dr. Karamanagës në Ulqin të mbahet në fund të javës së ardhshme.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top