Monday , June 1 2020
Lajmi i fundit

Liga e pare e futbollit për femra: ULQINAKET NË PRITJE

cb1447758d1e91c3bcdb06d641cb5254Vikendin e ardhshëm do të luhen dy ndeshje të xhiros së dytë të Ligës së pare për futboll të femrave në Mal të Zi.

Ndeshja në mes “Ulqinit” dhe kampionit aktual “Ekonomistit” është shtyrë. Ulqinaket ishin të lira dhe në xhiron e parë

Në ndeshjet tjera të xhiros së dytë skuadra e “Breznicës” para tifozëve të vet presin ekipin e “Podgoricës”, derisa “Cveteks” në Berane do të presë ekipin e “Pristan”.

Në këtë xhiro ekipi i “Sedmica” do të jetë e lirë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top