Wednesday , October 23 2019
Lajmi i fundit

Loud mobile & PC shop: TË ENJTEN HAPET OBJEKTI I RI

LoudNga „Loud mobile & PC Shop“ paralajmëruan se të enjten e ardhshme, me 20 qershor të vitit 2019, në ora 10.00, solemnisht do të hapet objekti i ri Very LOUD në bulevardin „Teuta“ (përball „Okovit“).

„Përgatituni për tre ditë dhurata, zbritje dhe çmime aksion nga asortimenti i zgjeruar i teknikës së bardhë, aparateve shtëpiake, televizorëve, telefonave celular, kompjuterëve dhe pajisjeve për gaming të prodhuesve më të mëdhenj botëror“, thonë nga LOUD-i.

Siç theksohet, blerësit e tyre të rregullt, sindikatët, kompanitë, si dhe shfrytëzuesit e kartave të pagave Societe Generale, Banka Hipotekare dhe Banka CKB, si deri tani, mallin mund ta blejnë në më shumë këste mujore, pa interes.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top