Wednesday , August 5 2020
Lajmi i fundit

Marketing: BANESA LUKSOZE PËR SHITJE NË PINJESH TË KOMPANISË “MEDITERRANEO”

Selimi 3Kompania “Mediterraneo Construction” ka publikuar shitjen e banesave në lokalitetin e mrekullueshëm në Pinjesh, në pjesën e pasme të Pyllit të pishave.

Të gjithë banesat janë unike, me pamje në det.

“Emri i kompanisë sonë, si dhe projekti të cilin e ka punuar kompania “Ital Design” SHPK, janë garanci e cilësisë së lartë”, thonë nga “Mediterraneo”.

Numrat e telefonit: 069727046 dhe 069332103.

www.mediterraneo-realestate.me/

https://m.facebook.com/mediterraneorealestate/

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top