Saturday , January 19 2019
Lajmi i fundit

Mbledhja e KK PDS: TANI DËSHIROJMË KRYETARIN E KOMUNËS

dps_logoTë enjten mbajt mbledhja e Këshillit komunal të Partisë demokratike të socialistëve, në të cilën morën pjesë drejtori politik i partisë Tarzan Millosheviq dhe anëtari i Kryesisë Halil Dukoviq.

Siç mëson Portali Ul-info, në këtë mbledhje u shqyrtua plani i fushatës për zgjedhjet e lokale të cilat do të mbahen me 4 shkurt.

Millosheviq tha se të gjithë anëtarët e PDS-së duhet të angazhohen në mënyrë që të realizohet rezultati më i mirë se në zgjedhjet e fundit parlamentare dhe se kjo parti dëshiron të ketë kryetarin e Komunës së Ulqinit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top