Friday , May 24 2019
Lajmi i fundit

Me rastin e Bajramit: URIMET I DËRGUAN KRYETARI I KOMUNËS, MINISTRI, PARTITË POLITIKE, KKSH…

Meka, Haxh, Kurban BajramiMyslimanët të premten festojnë ditën e pare të Bajramit të Ramazanit, ndërsa me këtë rast urimet mbërritën nga adresat e shumta.

Qytetarëve të fesë islame festën ia uruan përzemërsisht ministry për të drejtat e njeriut dhe pakicave në Qeverinë e Malit të Zi Mehmed Zenka, kryetari i Komunës së Ulqinit Loro Nrekiq, partitë politike, Këshilli Kombëtar i Shqiptarëve…

Bajramin ia uruan reisit të Bashkësisë Islame Rifat Fejziqit dhe besimtarëve funksionarët më të lartë shtetëror.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top