Wednesday , April 25 2018
Lajmi i fundit

Me rastin e Ditës së pavarësisë: E HËNA DHE E MARTA PUSHIM

Ulqin, Ulcinj, PanoramaDitë pushimi në Mal të Zi, me rastin e Ditës së pavarësisë, do të jenë e hëna dhe e marta, 22 dhe 23 maji, njoftohet nga Ministria e punës dhe kujdesit social.

Në bazë të Ligjit për festat shtetërore, Dita e pavarësisë festohet me 21 dhe 22 maj.

Por, meqë 21 maji i bie ditë e diel, atëherë këtë vit ditë pushime janë e hëna dhe e marta, thanë nga ky resor.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top