Thursday , June 20 2019
Lajmi i fundit

MEDIAT KOSOVARE BOJKOTUAN MISS SHQIPËRIA

Miss Shqiperia 2014Në ngjarjen më të madhe të bukurisë “Miss Shqipëria 2014″, e cila u mbajt në Ulqin, mediat kosovare kanë marrë trajtim jo të duhur. Regjisori i kësaj ngjarjeje Petri Bozo, i ka larguar vetë kamerat duke thënë:“O vendosuni prapa publikut,o ua hedh kamerat në det!?”

Si rrjedhojë e vendit të pafavorshëm për xhirim dhe këtij trajtimi, 37 përfaqesues të mediave nga Kosova kanë bojkotuar përcjelljen e kësaj ngjarjeje./Rtv21/

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top