Monday , May 21 2018
Lajmi i fundit

Mediumi i ri – Portali Plima: KRYEREDAKTOR ANDREJ NIKOLAIDIS

PlimaKëto ditë në Ulqin ka filluar punë mediumi i ri, Portali Plima (http://portalplima.me/).

Themelues i këtij mediumi është OJQ „Plima“, ndërsa kryeredaktor është shkrimtari dhe publicisti i njohur Andrej Nikolaidis.

Tekstet e veta në këtë portal kryesisht do ti publikojnë intelektualët eminent nga Mali i Zi dhe regjioni.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top