Wednesday , June 3 2020
Lajmi i fundit

Meteriz: MBILLEN 40 PISHA

MeterizTë premten u organizua aksioni i pyllëzimit të parkut në maje të Meterizit ku u mbollën 40 pisha.

Sipas fjalëve të kryetarit të Komunës së Ulqinit Loro Nrekiq, aksione të ngjashme do të vazhdojnë në Pinjesh dhe Malin e Bardh.

Përndryshe, aksioni i sotëm u mbajt nën organizimin e EU info qendrës të Malit të Zi, Komunës së Ulqinit, Ndërmarrjes Komunale, OJQ Eco Logic dhe OJQ Dr. Martin Scheider Jacoby.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top