Wednesday , April 14 2021
Lajmi i fundit

Millosheviq: BISEDIMET JAVËN E ARDHSHME

Tarzan Milosevic, Tarzan MillosheviqDrejtori politik i Partisë demokratike të socialistëve Tarzan Millosheviq ka deklaruar që negociatat për formimin e qeverisjes në Ulqin do të fillojnë javën e ardhshme. “PDS do të flasë me të gjitha subjektet politike me të cilat është në koalicion në nivel shtetëror, këtu marrin pjesë të gjitha partitë shqiptare dhe PSD-ja. Ambicioni jonë është që të jetë koalicioni sa më i gjerë me numrin sa më të madh të subjekteve, të cilët do të punojnë për të mirë të Ulqinit, me përkrahjen e Qeverisë së Malit të Zi”, tha ai për “Pobjeda”.

Kryetari i Këshillit komunal të PDS-së Loro Nrekiq tha se nuk dëshiron të jap asnjë deklaratë “derisa mos të përfundoj puna”.

One comment

  1. hajde tarzan se te kena pa ne tv-vijesti me njada burra qe si rrespekton as shpija as kojshija.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top