Saturday , January 19 2019
Lajmi i fundit

Millosheviq: MBAS ZGJEDHJEVE DIKUSH NGA PDS-JA KRYEKOMUNAR I ULQINIT

Tarzan Millosheviq, Tarzan MilosevicDrejtori politik i Partisë Demokratike të Socialistëve Tarzan Millosheviq shprehu bindjen se mbas zgjedhjeve në Ulqin partia e tij do të jetë më e forta.

“Mendoj që kjo është mundësia që si partia më e fortë në Ulqin të marrim përgjegjësinë për këtë qytet dhe dikush nga PDS-ja më në fund të jetë në krye të Komunës”, tha Millosheviq për CdM.

Sipas fjalëve të tija, është koha që Ulqini të niset drejtë zhvillimit më të shpejt ekonomik dhe valorizimit më të shpejt të potencialeve që posedon dhe të cilat PDS-ja së bashku me partnerët e koalicionit do t’i valorizojë në të ardhmen.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top