Friday , April 19 2019
Lajmi i fundit

Ministria: MBAHET SHQYRTIMI PUBLIK PËR „MODULIN 1“ NË PLAZHIN E MADH

Komuna e Ulqinit, Opstina UlcinjNë Ulqin të enjten në Sallën e madhe të Komunës së Ulqinit u mbajt shqyrtimi publik për Draftin e Studimit shtetëror të lokacionit „Pjesë e sektorit 66 – grupi ekzistues hotelerik dhe moduli I“.

Në sallë kishte shumë të pranishëm, por ato dolën të pakënaqur nga tubimi sepse pyetjeve të tyre nuk i dha kush përgjgije, Në këtë tubim nuk kishte përfaqësues kompetent të Ministrisë së Zhvillimit të Qëndrueshëm dhe Turizmit.

Poashtu, qytetarët ishin të pakënaqur sepse në sallë nuk ishin zyrtarët më të lartë të pushtetit lokal për të dëgjuar propozimet dhe kërkesat e tyre.

One comment

  1. E keni te qart se nuk pytet kush per ulqin vendosin vet prej lart se liderat ton kan qen vetem per hije

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top