Monday , June 25 2018
Lajmi i fundit

Miss Copacabana: TITULLI SHKOI NË BEOGRAD

 

Miss CopacabanaEdhe këtë sezon në plazhin e njohur “Copacabana” u mbajt manifestimi tradicional për përzgjedhjen e vajzës më të bukur.

Sipas përzgjedhjes së jurisë, titullin “Miss Copacabana” e fitoi Bojana Kovaçeviq nga Beogradi. Titulli i përcjellëses së parë i takoi Festi Cocaj nga Prishtina, ndërsa për përcjellëse të dytë u përzgjodh Marijana Zonjiq nga Podgorica. Vajzat më të bukura fituan nga një mijë, 500 dhe 300 euro.

Titulli “Miss fotogjenia” dhe nga 200 euro i takuan kandidateve Xhenita Maliqeviq nga Tutini dhe Andrea Krivokapiq nga Podgorica.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top