Monday , July 15 2019
Lajmi i fundit

„Miss Globe 2018“: MALIN E ZI E PREZANTON TIJANA QETKOVIQ

CetkovicNë Tiranë sot fillon manifestimi „The Miss Globe 2018“, i cili do të zgjasë dy javë, e të cilin e organizon Deliart Association.

Malin e Zi në këtë garë të njohur do ta prezantojnë studentja 19-vjeçare e ekonomisë Tijana Qetkoviq nga Kotori.

Në „The Miss Globe 2018“ marrin pjesë 55 bukuroshe nga pesë kontinente, të cilët me 14 dhe 15 tetor do të qëndrojnë në Ulqin nën organizimin e Komunës dhe Organizatës Turistike.

 

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top