Thursday , January 21 2021
Lajmi i fundit

Moti: EDHE SOT BUKUR

Moti 1Në Ulqin këtë të mërkur agoi ditë e mrekullueshme me erë më të fortë lindore, mundësi e mirë të pihet kafja me kënaqësi në Ranë ose Bunë.

Por, nga fundi i ditës parashikohen vranësira, ndërsa në mbrëmje shi.

Deri të dielën do të jetë kryesisht mot me vranësira dhe shi, sidomos të enjten, ndërsa temperatura e ajrit në rënie.

Sipas hartave parashikuese, diellin do ta shohim prapë të hënën.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top