Thursday , June 4 2020
Lajmi i fundit

Moti: GJYSMA E DYTË E KORRIKUT DHE GUSHTIT MË TË NXEHTË SE MESATARJA

Plazhi i madh, Velika plaza, Rana, DetiMeteorologët kanë njoftuar që vetëm në gjysmën e dytë të korrikut duhet të presim vapa të theksuara në Adriatikun jugor.

Parashikimet sezonale të motit parashohin edhe që gushti do të jetë pak më i ngrohtë se mesatarja, ndërsa reshjet do të jenë në nivel të zakonshëm. Pak më e lartë se mesatarja do të jetë shtypja e ajrit.

Kjo padyshim do ti gëzojë Ulqinakët të cilët dikur flisnin se “më shumë vlenë një verë se qindra dimra”.

One comment

  1. Aman mas nep ma prognoza motit se tana i ke gabu deri tesh, tan kohen je tuj than dill, dill, e na myti shiu

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top