Thursday , October 1 2020
Lajmi i fundit

Moti: NGA E HËNA SHI DHE RËNIE E TEMPERATURËS

Ulqin, Ulcinj, PanoramaNë Adriatikun jugor deri në fund të kësaj jave do të qëndrojë mot i mrekullueshëm, ndërsa temperaturat e ajrit do të kalojnë 30 gradë Celsius, njoftuan meteorologët.

Sipas parashikimeve të tyre, nga e hëna vjen periudha me shi dhe rënie e konsiderueshme e temperaturës.

Ato po ashtu theksojnë se në shtator temperatura e ajrit do të jetë për një shkallë më e lartë nga mesatarja.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top