Wednesday , September 30 2020
Lajmi i fundit

Moti: PËR FUNDJAVË ME DIELL, PASTAJ MOT ME VRANËSIRA

Deri në fillim të javës së ardhshme në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me diell, kanë njoftuar meteorologët.

Nga e hëna pritet mot me vranësira të ndryshueshme dhe reshje të dobëta.

Temperatura e ajrit ditët e ardhshme do të ketë trend të rënies.logo

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top