Saturday , July 4 2020
Lajmi i fundit

Moti: TRE DITË ME DIELL, PASTAJ PRAPË MUNDËSI PËR SHI

Ulcinjska rivijera, Riviera e UlqinitJavën e ardhshme moti nuk do të jetë krejtësisht i përshtatshëm për turistë dhe për ato që jetojnë nga turizmi.

Sepse, në tre ditët e para të javës së ardhshme në Adriatikun jugor do të mbizotërojë mot me diell, njoftuan meteorologët.

Por, të enjten dhe të premten, sipas hartave parashikuese, do të vijë deri tek prishja e motit, ka mundësi për reshje shiu, si dhe rënie të temperaturës së ajrit.

Por, për fundjavë pritet kthjellim dhe rritje e temperaturës.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top