Sunday , March 29 2020
Lajmi i fundit

Në Bushat: DIGJET MAKINA, KOMUNIKACIONI ISHTE I NDËRPRERË

UtjehaNë vendin Bushat, mbi gjirin e Utjehës, në rrugën magjistrale Ulqin – Tivar, sot në mëngjes për gati gjysmë ore ishte në ndërprerje komunikacioni.

Siç thanë jozyrtarisht nga policia, arsye ishte vetdjegja e një makine.

Në vendngjarje shpejt mbërritën punonjësit e Shërbimit të mbrojtjes dhe shpëtimit, ndërsa hetimi do të tregojë si ndodhi fatkeqësia. Foto: Portal Analitika

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top