Tuesday , August 11 2020
Lajmi i fundit

Në fund të këtij muaji: FESTIVALI I FILMIT DOKUMENTAR NË ULQIN

Seanema Film FestivalNë Ulqin, prej më 25 deri më 27 shtator, do të mbahet „SEANEMA Film Festival“, mëson Portali Ul-info.

Në këtë manifestim, i cili në fokus do të ketë antikorrupsionin, do të shfaqen filma dokumentar.

Organizatorët thanë se qëllimi i tyre është që festivali të bëhet tradicional, si dhe që së shpejti do të tregojnë më shumë detaje rreth projektit.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top