Friday , June 5 2020
Lajmi i fundit

Në fund të verës: EDICIONI I DYTË I “ULQIN FASHION NIGHT”

Ulcinj_fashion-night_II-vece_I-revijaEdhe këtë verë në Ulqin do të mbahet sfilata internacionale e modës “Ulqin Fashion Night”, e dyta me radhë, mëson Portali Ul-info.

Përgatitjet për këtë manifesim të cilin e organizon “Montenegro Events”, ku themelues janë disa Ulqinakë të rinj, po vijojnë me të madhe.

Është planifikuar që sfilata të zgjasë dy ditë, me 31 gusht dhe 1 shtator.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top