Thursday , October 18 2018
Lajmi i fundit

Në gjysmën e dytë të dhjetorit: TURNEU I MADH NË FUTBOLL TË VOGËL

Turniri shqipTurneu ndërkombëtar i Vitit të ri në futboll të vogël do të fillojë në Ulqin me 15 dhjetor dhe do të zgjasë dy javë.

Siç njoftuan organizatorët, KFV „Teuta“, të drejtë të marrin pjesë kanë skuadrat nga Mali i Zi dhe jashtë.

Fondi i përgjithshëm shpërblyer është 4.000 euro, ndërsa lajmërimi i skuadrave është paraparë deri me 10 dhjetor.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top