Wednesday , August 5 2020
Lajmi i fundit

Në Katërkollë: MBAHET MANIFESTIMI “DITA E SHEGËS”

Dita e sheges, Dan naraSot në Katërkollë për të katërtën herë është mbajtur manifestimi “Dita e shegës”.

Në këtë manifestim të cilin e organizoi Biznes klubi Ana e Malit (BKA), në bashkëpunim me Komunën e Ulqinit dhe Organizatën turistike, ishin të pranishëm edhe përfaqësuesit e Ministrisë së bujqësisë dhe zhvillimit rural të Malit të Zi.

Organizatorët kanë thënë se për shkak të motit jostabil u mblodhën një numër modest i prodhuesve të pemëve mesdhetare dhe prodhimeve vendase, ndërsa vizitorët kishin mundësi të shohin edhe program kulturo-artistik.

One comment

  1. Urime festen e sheges, shum bukur
    Po ne foto po duket voglushja shum e bukur
    Po une nuk po shoh shega vten nji varg me qep
    Si keshtu kjotografi Ku jan shegat?

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top