Saturday , August 15 2020
Lajmi i fundit

Në plazh në Petrovac: ME SKUTER LËNDOI TRE FËMIJË

Në incidentin i cili ndodhi të dielën rreth mesditës në Petrovac janë lënduar tre veta, kur skuteri goditi pedalinën në të cilin ndodheshin fëmija.

“Vijestit” në Njësinë lundruese i vërtetuan që erdhi deri tek incidenti dhe që të lënduarit janë transportuar në Urgjencë.

Drejtoria për inspektuese dhe Njësia lundruese kanë filluar kontrollin e madh të skuterëve përgjatë rivierës dhe kanë sekuestruar disa mjete lundruese.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top