Wednesday , April 25 2018
Lajmi i fundit

Në Plazhin e madh: DETI NXORI JASHTË BRESHKËN E NGORDHUR

Breshka e detitNë kilometrin e katërt të Plazhit të madh, në breg të detit, të dielën mund të shihej trupi i ngordhur i breshkës së detit.

Kishte gjatësi rreth 70 centimetër, ndërsa peshë rreth 60 kilogram dhe kishte lëndime të dukshme.

Trupin e kësaj kafshe të mbrojtur me shumë mundësi të shtunën e nxori jashtë shiroku i fuqishëm.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top