Saturday , July 4 2020
Lajmi i fundit

Në Plazhin e madh: MBYTET TURISTI NGA BdheH

Plazhi i madh, Velika plaza, Rana, DetiShtetasi i Bosnjës dhe Hercegovinës D.S. (44) është mbytur dje në plazhin “Koko beach” në Plazhin e madh, shkruan “Dan”.

Thuhet që fatkeqësia ndodhi në orët e vona të pasdites mbasi që viktima është larguar shumë nga bregu duke u gjetur në vorbullën e rrymave detare.

Në vendngjarje shpejt erdhi skuadra e Urgjencës, por mundi vetëm të konstatojë vdekjen.

Ky është rasti i parë këtë verë i mbytjes në Ulqin.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top