Tuesday , March 31 2020
Lajmi i fundit

Në Plazhin e Madh: SOT PËRFUNDON XHIRIMI I SERISË “PERLA E BUNËS”

Biser BojaneSkena e fundit e tetë episodeve të serisë “Perla e Bunës” do të xhirohet sot, deklaroi producenti i serisë dhe aktori Millutin Mima Karaxhiq.

Ai tha për Portalin Ul-info se në tetor seria do të shfaqet në Serbi, gjersa një muaj më vonë në Mal të Zi.

“Planifikojmë që vitin e ardhshëm të xhirojmë 12 episode të tjera. Jam i bindur se “Perla e Bunës” për nga shikueshmëria do të kalojë serinë “Budva në shkumën e detit”, shtoi Karaxhiq.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top