Thursday , July 16 2020
Lajmi i fundit

Në Qendër për Kulturë: MISS & MR CHILDREN 2019

Miss 2 (1)Për herë të parë në Ulqin, nën organizimin e Qendrës për Kulturë, do të mbahet evenimenti “MISS & MR CHILDREN 2019”.

20 kandidatë, djem e vajza, përveç bukurisë së tyre fëmijërore do të shfaqin edhe talentet e tyre artistike në këndim, vallëzim dhe aktrim.

Mysafirë të mbrëmjes do të jenë: Porta di danza, Erina Buzuku, Aurora Axhemoviq, Sara Suliq, Laura Shkrel, Bejna Çapuni.

Manifestimi do të mbahet të shtunën, me 25 maj, me fillim në ora 17.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top