Wednesday , November 21 2018
Lajmi i fundit

Në Qendër: PËRURIMI I FJALORIT ENCIKLOPEDIK TË HAPËSIRËS SHKODRANE

FjaloriQendra Kulturore, në bashkëpunim me Bashkimin e krijuesve shqiptarë dhe SHAI “Art Club”, organizojnë përurimin e librit “FJALOR ENCIKLOPEDIK I HAPËSIRËS SHKODRANE”, të autorës Zenepe Dibra.

Përurimi do të mbahet sonte në Galerinë e arteve, me fillim në ora 18:00.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top