Sunday , June 24 2018
Lajmi i fundit

Në Ranë: THYHET MAKINA, VIDHEN PARATË DHE DOKUMENTET

Kradja, vjedhjeNë parking hapësirën tek Hollegroja, në Ranë, u thye vetura me targa amerikane, mëson Portali Ul-info.
Nga kjo makinë u vodhën çanta me para dhe dokumente.
Policia është në kërkim të kryerësve të këtij akti kriminal.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top