Tuesday , May 22 2018
Lajmi i fundit

Në rrugën kryesore: MERR FLAKË FORDI

image1 (24)Të enjten mbrëma në rrugën kryesore të qytetit, tek restoranti “Bonita”, shpërtheu zjarri në makinën “Ford” me targa të Ulqinit.
Në vendngjarje menjëherë erdhën përfaqësuesit e Shërbimit të mbrojtjes dhe shpëtimit dhe lokalizuan zjarrin.
Dyshohet se shkaktar i zjarrit ishte instalimi elektrik i automjetit, ndërsa dëmi i shkaktuar është i madh

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top