Monday , February 24 2020
Lajmi i fundit

Në Shas: ME KONCERT PËRFUNDON MANIFESTIMI TRADICIONAL

Pranvera ne Ane te MalitMe koncertin e madh poshtë mureve të qytetit të lashtë të Shasit, të dielën përfundoi manifestimi tradicional “Pranvera në Anë të Malit”.

Para disa qindra vizitorë u prezantuan shoqatat lokale kulturo-artistike “Tradita” dhe “Ana e Malit”, si dhe ansamblet nga regjioni.

Këtë manifestim, i cili filloi të enjten, për të 13 herë e organizoi Shoqata “Ora”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top