Monday , July 15 2019
Lajmi i fundit

Në shtatë ditët e ardhshme: ZVOGËLOHET STABILITETI I FURNIZIMIT ME RRYMË

 

Rryma elektrike, StrujaNga Sistemi Malazez i Elektroshpërndarjes deklaruan për Portalin Ul-info se nga e enjtja, me 8 nëntor, dhe në shtatë ditët e ardhshme do të zvogëlohet stabiliteti i furnizimit me energji elektrike në tërë territorin e Ulqinit.

Siç thuhet, arsyeja për këtë është kyçja e centraleve me erë në Mozhur në rrjetin elektrik.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top