Saturday , December 15 2018
Lajmi i fundit

Në Tuz: MBRËMJE AUTORIALE E AUTORIT HAXHI SHABANI

Shoqata e Artistëve dhe Intelektualëve “Art Club” në bashkëpunim me Qendrën Kulturore Informative “Malësia” do të organizojnë mbrëmje autoriale dhe përurimin e librave “Shqiptarët në Malin e Zi, çështje e pazgjidhur” dhe “Vizatim hënor me shkëlqim yjesh” të mr. Haxhi Shabani.

Mbrëmja do të mbahet të shtunën, më 17 mars 2018, ora 19.00, në Qendrën Kulturore Informative “Malësia” – Tuz. Ftesa

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top