Thursday , March 21 2019
Lajmi i fundit

Nesër në Tivar të moçëm: EXTRA VIRGIN OLIVE OIL PARTY

Vaji i ullirit, Maslinovo Ulje, Ulliri, MaslinaShoqata e ullishtarëve të Tivarit të mërkurën, me 21 dhjetor, organizon “II Extra Virgin Olive Oil Party”.

Party do të mbahet në Tivar të moçëm në restorantin Kaldrma, me fillim në ora 17.

Shoqata fton të gjithë njohësit dhe pëlqyesit e vajit të ullirit që, me udhëheqje profesionale, të provojnë dhe shijojnë vajra të cilësisë së lartë nga Tivari, Mali i Zi dhe regjioni.

Party do të jetë mundësi unike për degustimin e më shumë se njëzet lloje të vajrave të ndryshme, thuhet në kumtesën të cilën e nënshkruan kryetari i Shoqatës së ullishtarëve të Tivarit Qazim Allkoviq.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top