Wednesday , July 8 2020
Lajmi i fundit

Nga e marta: ULEN ÇMIMET E KARBURANTIT

Gorivo, Dizel, Benzin, Karburanti, Nafta, BenzinaÇmimi i të gjithë llojeve të karburantit në Mal të Zi nga mesnata do të jetë më i ulët, njoftohet nga Ministria e Ekonomisë.

Çmimi i eurosuperit 95 dhe 98 do të jetë më i ulët pesë cent dhe në dy javët e ardhshme do të kushtojë 1,32 euro, gjegjësisht 1,36 euro.

Litri i eurodizelit nga mesnata do të jetë më i lirë katër cent, përkatësisht 1,21 euro.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top