Friday , May 24 2019
Lajmi i fundit

Nga mesi i këtij muaji: „THE MISS GLOBE 2018“ NË ULQIN

Miss Shqiperia 112245Në Ulqin me 14 dhe me 15 tetor do të mblidhen 55 bukuroshe nga pesë kontinente të cilat do të marrin pjesë në „The Miss Globe 2018“.

Gara finale e këtij manifestimi i cili organizohet për të 15 herë, do të mbahet në Tiranë me 21 tetor.

Organizatorë kryesor i „The Miss Globe 2018“ është Deliart Association, ndërsa qëndrimin e pjesëmarrëseve në Ulqin do ta organizojë Komuna e Ulqinit dhe Organizata Turistike.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top