Sunday , February 23 2020
Lajmi i fundit

Ngjarja e sezonit: NESËR KONCERTI I DINO MERLINIT

Dino MerlinNë Pearl beach, në Plazh të madh, nesër mbrëma do të mbahet evenimenti më i madh në Ballkan, paralajmëruan organizatorët.

Në këtë plazh të shtunën do të jetë mysafirë një nga yjet më të mëdha të skenës muzikore të rajonit Dino Merlin.

Ai premtoi koncert të paharruar në të cilin do të performojë hitete e tija të vjetra, por edhe këngët nga albumi i fundit “Hotel Nacional”.

Përndryshe, para Merlinit publiku do të argëtohet nga Xhenan Lonçareviq dhe Lexington band.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top