Tuesday , May 21 2019
Lajmi i fundit

NHT “Riviera e Ulqinit”: NË ADË PUSHOJNË 120 MYSAFIRË

Ada Bojana, Ada e BunesKompleksi turistik “Ada  e Bunës”, i cili punon në kuadër të Ndërmarrjes Hotelerike – Turistike “Riviera e Ulqinit”, hapi dyert e veta në fund të prillit.

Siç mëson Portali Ul-info, këto ditë në Adë pushojnë 120 mysafirë, që është pak më shumë se në të njëjtën periudhë vitin e kaluar.

Shumica e turistëve të cilët pushojnë në këtë ishull përrallor janë Gjerman, të cilët erdhën me organizim të turoperatorëve të njohur “ITS dhe “Obena”.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top