Wednesday , February 26 2020
Lajmi i fundit

Nis liga e hendbollit: ULQINI I LIRË NË XHIRON E PARË

Rukometni-Klub-UlcinjTë shtunën fillon gara në Ligën e parë të Malit të Zi për hendbollist.

Në xhiron e parë hendbollistët e Ulqinit janë të lirë.

Çiftet në tre ndeshje janë Boka – Budvanska riviera, Sutjeska-Danilovgrad dhe Mojkovac – Lovqen.

Ulqini këtë sezon ka sjellë disa përforcime, kështu që me këtë ekip do të konkurrojë për majën e klasifikimit të ligës së parë, mbasi që ajo do të jetë e ekuilibruar si asnjëherë më parë.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top