Friday , April 3 2020
Lajmi i fundit

Nrekiq: FILLOJNË NEGOCIATAT, NEVE NA TAKON KRYETARI I KOMUNËS

Loro NrekiqKryetari i Këshillit komunal të Partisë Demokratike të Socialistëve (PDS) Loro Nrekiq deklaroi se gjatë javës së ardhshme duhet të fillojnë negociatat për formimin e pushtetit në Ulqin.

Ai për “Pobjeda” tha se PDS do të negociojë me të gjithë partnerët e koalicionit në nivel shtetëror dhe lokal.

“Vazhdojmë të mbajmë qëndrimin që neva na takon vendi i kryetarit të Komunës”, shtoi Nrekiq.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top