Friday , June 5 2020
Lajmi i fundit

Nrekiq: KEMI MË SË SHUMTI VOTA DHE DO TË JAPIM KRYEKOMUNARIN

Loro NrekiqPartia Demokratike e Socialistëve është e kënaqur me rezultatin e zgjedhjeve të dielën, deklaroi bartësi i listës zgjedhore të kësaj parti Loro Nrekiq.

Ai tha se kjo parti fitoi numrin e njëjtë të mandateve si në zgjedhjet e kaluara.

“Ne fituam më së shumti vota dhe kryetari i ardhshëm i Komunës do të jetë nga radhët e partisë tonë”, theksoi Nrekiq.

4 comments

  1. Nese e merrni ju shkjet kumunet pas ketyre zgjedhje atehere partit shqiptare ma mire mos ti dalin popullit ma perpara.
    9+7+3 sa bajn Loro, kurse 9 te shkjeve duhen opozit se jemi ne pluralizem!!!!!!

  2. Brravo Loro, brravo DPS!!! Kurr sju kam votu par skam votu as kta patriotat e rrejshem t Ulqinit. DPS e ka meritu ket fitore edhe TI e ke meritu postin e kryetarit komunes, e para se je Shyptar edhe e dyta je kryetari partis ma t dort n Ulqin. Vetem, me qen hajri i juj, Forcen e leni jasht pushtetit se ata jan shkatrrus edhe ju bajn sabotazha, vec si me pas neser dicka me ju kritiku edhe akuzu. PD isht shum aleat ma i mir per ju se ata jan ma patriota se kta pi Forces edhe Unionit, ata vec fotela dojn e per popull sja nin hic. Edhe, mas me ja harru tan fjalt e ranta si ju kan than gjat kampanjes, burrat qofshin burra, mas i leni as me ardh me fol me ju se ata ju mashtrojn, jan mashtrusa- eksperta si i thojshin vejdit dikur! Urime edhe me men n kry- qeverija lokale me DPS, PD edhe SD e cen Ulqinin perpara pa ngatrresa.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top