Tuesday , May 22 2018
Lajmi i fundit

Nrekiq: MORATORIUMI NË NDËRTIM DERI MË 1 TETOR

Loro Nrekiq, Ljoro Nrekic“Në Ulqin këtë javë përfundoi sezoni ndërtimor”, tha kryetari i Kuvendit komunal Loro Nrekiq.

Ai për “Pobjeda” deklaroi se kjo masë do të jetë në fuqi deri më 1 tetor, gjegjësisht deri atëherë do të zgjasë ndalimi i kryerjes së punimeve ndërtimore.

Edhe në Budve nga 15 maji vlen një vendim i tillë, gjersa në Tivar, Herceg – Novi dhe Kotorr ndalimi do të fillojë me 15 qershor.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top