Wednesday , October 23 2019
Lajmi i fundit

Nrekiq: NGA E HËNA FILLON PUNË “PARKING SHËRBIMI”

Ljoro Nrekic, Loro NrekiqKryetari i Komunës së Ulqinit Loro Nrekiq deklaroi se të hënën, me 24 qershor, zyrtarisht do të fillojë punë “Parking Servisi”.

Ai tha se po vijon puna provë simuluese, si dhe që të hënën do të nis pagesa e këtij shërbimi.

Në parkingjet publike në qendër të qytetit, siç tregon elaborati i hartuar, do të jenë rreth 1.100 vendparkime.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top