Saturday , January 19 2019
Lajmi i fundit

Nrekiq: OJQ “UL INFO” ÇDO MUAJ KA DORËZUAR FATURAT, UNË I KAM NËNSHKRUAR, CUNGU REFUZOI T’I PAGUAJ

Loro Nrekiq, Ljoro NrekicKryetari i Kuvendit komunal të Ulqinit Loro Nrekiq ka deklaruar se si përfaqësues i autorizuar i OJQ “Ul info” Mustafa Canka çdo muaj atij ia ka dorëzuar faturat për shërbimet e kryera të cilat janë kontraktuar.

“Unë ato i kam nënshkruar dhe kam kërkuar nga kryetari i Komunës së Ulqinit Nazif Cungu që ato të paguhen. Por, ai refuzoi ta bëjë këtë gjë, edhe pse i thash shumë herë”, theksoi Nrekiq.

Ai shtoi se është gati që këtë gjë ta përsërisë edhe para gjykatës edhe në çdo vend tjetër.

One comment

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top