Sunday , July 22 2018
Lajmi i fundit

Nrekiq: SHUMË PAK ËSHTË BËRË, NUK KEMI MË DURIM

Loro Nrekiq, Ljoro Nrekic, PDS, DPSKryetari i Kuvendit komunal të Ulqinit Loro Nrekiq tha se qytetarët kishin pritshmëri të madhe nga koalicioni që në mars të vitit të kaluar ka marrë menaxhimin e Ulqinit.

“Si shef i Parlamentit komunal dhe kryetar i PDS-së mund të kostatojë se shumë pak është bërë”, tha ai.

Ai tha që “aq presim sa që nuk kemi më durim”.

Nrekiq vecanërisht kritikoi asfaltimin duke thënë se nuk janë asfaltuar rrugët e rëndësishm. “Asgjë që unë i kam propozuar pushtetit lokal nuk ka përfunduar”, shtoi Nrekiq.

One comment

  1. Larg-Nga-Ulqini

    Si i pari as i fundit qe ke propozuar/premtuar dhe nuk eshte realizuar. Ulqinaket jane ngope me premtime boshe.

Komento

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top